Hakkımızda

Nopneed.com; Güncel, Siyaset, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Dış Haberler ve diğer kategorilerden en son haberleri sunmak ve kullanıcıların İnternet haberlerine erişimini kolaylaştırmak için oluşturulmuş kapsamlı bir haber portalıdır.

Biz ne yapıyoruz?

Türkiye ve dünyadaki olay ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ediyor ve sizlere sunuyoruz. Sitemizde kendi mahallenizden dünyanın en ücra köşelerine kadar her yerle ilgili haberleri okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere son 10 güne ait tüm haberler içinde konuya göre arama yapma olanağı sunuyoruz. Bu arama, yapay zeka tarafından desteklenen, kelimelere ve alaka düzeyine dayalı gerçek bir haber ve yazı arama yöntemidir.

%100 yasal

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre %100 uygun haber yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü mesaj, fotoğraf, bilgi, yazı; Telif hakkı sahiplerinin yazılı izni ile yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız haber özetlerinde haberin sadece başlığı ve açılış cümlesine yer verilmekte olup, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin internet sitesine yönlendirilmektedir.

Türkiye’nin en kapsamlı blog sitesi

Nopneed.com her gün Türkiye’den ve dünyadan birçok konuyla ilgili haber yayınlamaktadır